| Mihaiubitica a întrebat:

Urgent! am in clasa un baiat care nu prea vb cu mine si nu ma place dar eu pe el il plac si nu stiu ce sa fac sa ma placa. lui i place de prietena mea va rog ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| AndreeaClaudia a răspuns:

Esti exact in aceeasi situatie cu minesadDar din pacate, nu poti face nimic.Trebuie sa astepti. Poate te va placea intr-o zi.

1 răspuns:
| xCherri a răspuns:

sad Daca nu te place sad Nu-i poti forta iubirea
Dar poti sa-i fi mereu alaturi si sa ii fi ca o sora, poate mai tarziu o sa se indragosteasca si incearca sa il faci sa petreaca mai mult timp cu tine. Si daca o sa fie cu prietena ta, niciodata sa nu fi geloasa pe ea. Pentru ca nu merita din cauza unui baiat sa iti strici prietenia.
Succes!