| wholePrize1 a întrebat:

URGENT! Am nevoie de ajutor! 1. am nevoie de adjective care incep cu literele :R
E
A
N
U

M
A
I
O
R
si il pot defini pe un tata. Si am nevoie urgent de idei simple handmade si rapide pentru ziua unui tata. Ziua lui este maine ASA CA ORICE IDEE ESTE BINEVENITA! AJUTATI-MA VA ROGGGGGG!

Răspuns Câştigător
| anonimg a răspuns:

Fara funda!
Respectat. Educat. Altruist. Natural. Unic. Mandru. Ambitios. Iubitor. Ordonat. Realist.

Mai asteapta raspunsuri ca poate vor fi altii mai inspirati ca mine.
Si la multi ani sanatosi tatalui tau!

| wholePrize1 explică (pentru anonimg):

Multumesc foarte mult pentru urare si pentru raspuns!

| wholePrize1 explică (pentru anonimg):

Multumesc(cu intarziere)!

4 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

R

Energic

Apărător

N

U

M

A

I

O

R

| Lioana a răspuns:

R - Răbdător, rapid, rafinat, receptiv, relaxat, riguros

E - echilibrat, elevat, elocvent, energic, entuziast, excelent, exigent, expert, extraordinar

A - ambitios, adorabil, admirabil, abătut, abil, abordabil, absent, adult, ager, agil, ajutător, aliat, altruist, amabil, apărător, apropiat, atent, atotștiutor

N - natural, năstrușnic, năvalnic, neabatut, neasemuit, nebunatic

U - uimitor, uitător, unic

M - minunat, manierat, mare, matur, maestru, modern, modest, musculos

A - vezi mai sus

I - inteligent, iubitor, ideal, inimos, implicat, impunător, integru

O - obosit, onest, omenos, original

R - vezi mai sus