| Bya132 a întrebat:

URGENT!

Astazi, plec la Budapesta imi este teama sa nu ma pierd[:-s] spuneti-mi ce sa fac? Vreau foarte mult sa merg si imi este teama.Va rog sa ma ajutati! FUNDA+INTELIGENT+FOLOSITOR pentru cine ma ajuta! STUPID pentru cine isi bate joc!

Răspuns Câştigător
| Rutty a răspuns:

Depinde cu cine te duci. Daca te duci cu familia sau cu un grup de prieteni.
Daca te duci cu prietenii purtati o harta la voi si poate unul dintre voi stie ceva mai bine engleza!
Daca aveti un membru care sa cunoasca liba engleza, sigur va descurcati!
Dar daca te duci cu familia.tot trebuie sa ai o harta la tine.si poate si un manual de engleza.nu zic, ca nu sti, dar sunt unele cuvinte pe care nu le poti deslusi! Oricum.nu te desparti de grup, fie ca e familie sau prieteni!
Vacanta placuta! Si ai grija

2 răspunsuri:
| LoveStoned a răspuns:

Pentru ce ti-e teama? Sa te pierzi cu firea, sau ce? Ar trebui sa te gandesti ca Budapeste are onoarea sa o vizitezi si nu invers. Capu' sus, pieptul inainte happy si go go go.

| SCosmin a răspuns:

Bine ei un telefon cu tine ei o hata a judetului(oras)sau pleaca c o prietena(prieten)care stie drumul.funda.plizzz.