| AbbyXQuinn a întrebat:

URGENT! big grin Vreau si eu niste nume pentru tumblr... il am de ceva timp si m-am plictisit de actualul nume "perfectly-bad"
Deci vreau tot ceva de genul asta... Fara rahaturi gen "little star" sau "princess" straight face Ceva cat mai nebunesc si artistic. big grin
Multumesc. Dau funda + follow la cei ce au bloguri.

1 răspuns:
| SADISTICMODE a răspuns:

'' Overdose '', '' Paragarafaramus '', '' Clinciu '', '' Mad-Dam '', '' Deeper '', '' Mistique '', '' Zargo '', '' LegendaryAssasin '', '' Kuhz '', suna bine astea de care 3-4 litere, adica asa mi se pare mie gen: '' Kuhz '', '' Myo'', '' Kasi '', '' Poye '', intelegi ce zic? d-astea cu aer japonez, nu stiu astea mi-au venit in minte acum, deci sper ca te-am ajutat puppy dog eyes