| LadyInBlack a întrebat:

Urgent : Hey.happy Maine la ora de consiliere trebuie sa fiu eu profesoara si nu stiu ce subiect sa abordez.sad Sa fie ceva pentru adolescenti, sa se implice toata clasa nu sa vorbesc singura acolo in fata.laughing Idei? ps: subiectele muzica, prietenie si internet le'au prezentat alti colegi de'ai mei. Dau funda din'aia

Răspuns Câştigător
| dana24 a răspuns:

Pai.poti sa le vorbesti despre "respectul de sine" sau "comportamentul adecvat adolescentei" sau "pubertatea" etc. Sper ca ti-am fost de folos:*

4 răspunsuri:
| Rustin a răspuns:

Vorbestele despre futaiuri
sa vezi cum o sa sara animalele

| Sonia a răspuns:

Noi am pus subiectul drogurile, sau greseli in tinerete ce pot fi fatele mai tarziu(si aici te referi la furturi.mai multe), sau viitorul in 5-10max 15 cuvinte(iti pui fiecare colega sa isi spuna planurile pentru viitor, ce vrea sa devina, si de celaughing, sau rasisim(pro si contra) sau despre bautura.
Sunt cateva dar sper ca te-au ajutathappy.

| PeStraziGoale a răspuns:

Nu stiu...
... Vorbeste si tu despre natura, sa avem grija de ea sau sa nu va apucati de fumat, drogat, baut... laughing

n`am nicio idee

| LadyInBlack explică:

Multumesc pentru raspunsuri. Am vorbit despre "Copilarie.Adolescenta", dar apreciez si ideile voastre.happy