| DdUuDdĂă a întrebat:

URGENT! Pot șterge un mesaj trimis pe facebook, dar înca necitit? Și dacă da, cum? FUNDA! HELP!(scuze categoria!)

2 răspunsuri:
| Mădă0611 a răspuns:

Poti sa-l stergi, dar persoana tot il primeste, chiar daca nu l-a citit. Am facut proba acum ceva timp. laughing

| Adelina004 a răspuns:

Intri la mesaje apoi mergi la cel de la care vrei sa stergi apesi actiuni, sterge mesaje si apoi selectezi ce mesaj vrei sa fie sters. Apesi ok si gata happy Funda?batting eyelashes