| Silence_1239 a întrebat:

URGENT! salut mama mea s-a vopsit pe par cu o culoare de castaniu inchis si pentru ca am vrut sa incerc si eu am luat putin si mi-am pus pe o suvita destul de mare pe par! problema e ca se vede tare diferenta dintre parul natural al meu e saten! Ce pot sa fac? HELp me pleasesad

6 răspunsuri:
| NoCharachter a răspuns:

Spui si tu ca ai vrut sa vezi cum iti sta. Ce poate sa iti faca?!

| pisylayla a răspuns:

Prinde-ti acea suvita cu o clama, sau prinde-ti parul in coada, daca ai parul mai lung, sau poti incerca sa cumperi o vopsea care sa semene perfect cu culoarea parului tau.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am facut asa cu rosu aprins pe par saten rolling on the floor. incearca sa.l decolorezi cu apa oxigenata si daca nu merge, cu decolorant. eu nu mm chinuit, la scoala mai prindeam suvitele cu un clestisor. whistling

no stress.
ceau :*

| Ralukutza_5288 a răspuns:

Nu e nimic! Spune-i mamei tale si colegilor spune-le ca ti-ai facut suvite! Mama ta o sa inteleaga, iar colegii o sa fie impresionati ptc tu ai suvitewinking!

| MiK3L a răspuns:

Dai cu gaz pe ea si dai foc. Nici nu o sa se mai vada diferenta.

| Epurean a răspuns:

Vopseste-te tot capul ca sa nu devi complexata de la lucrul asta