| Patricia99 a întrebat:

URGENT! Trebuie sa aleg intre tableta sau aparat foto si nu stiu ce sa aleg! Ajutati-ma va rog!

Răspuns Câştigător
evenso
| evenso a răspuns:

Daca e vorba despre un aparat bun de foto, merita sa alegi asta, dar depinde de fapt ce iti doresti tu mai mult.

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Și tu ce de ai nevoie?
Este în funcție de necesitatea ta.
Pa, pa.

| anonymus07 a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa alegi tableta, este si o sursa de divertisment si un bun instrument de lucru si are si are si camera foto.Bafta! happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Depinde de ce ai nevoie mai tare.
O tabletă.
Te pup!

| anna569 a răspuns:

Alege tableta, cu ea poti sa faci si poze, ai net dar daca ai laptop alege aparatul fotowinking

| Alex_Nistor_1992 a răspuns:

Tableta normal happy