| LoveForYou000 a întrebat:

Urgent! Vreau sa fac o comanda pe un site dar nu stiu ce optiune de plaat sa aleg...eu vreau ca atunci cand comanda soseste sa primesc in posta o hartiuta pe care sa scrie ca a ajuns si intre ce zile o pot revendica de la posta..adica nu as vrea ca comanda sa mi se livreze la domiciliu deci...ce ar trebui sa selectez pentru a primi in posta o hartiuta care sa ma anunte ca a venit comanda? RAMBURS LA LIVRARE sau ORDIN DE PLATA?

Răspuns Câştigător
| Lina1993 a răspuns:

Alege Ramburs ( sau daca ai optiunea 'livrare prin posta romana' ). Eu fac de multi ani cumparaturi online si stiu despre ce este vorba. Eventual, daca ai nelamuriri, imi poti trimite linkul ca sa-ti spun despre ce e vorba. Succes!

1 răspuns:
| LoveForYou000 explică:

DAU funda! ESTE URGENT!