| doinita_7795 a întrebat:

URGENT! vreau sa imi pun parul pe bigudiuri ce trebuie sa fac? cat trebuie sa stau cu ele in par si daca trebuie sa folosesc fixativ sau altceva?

Răspuns Câştigător
| Adina45 a răspuns:

Daca vrei sa le ai suvitele crete pentru mai mult timp tine-le cam o noapte dar sa uzi parul poti folosi si fixativ dar euu nu folosesc si da rezultate! sper ca te-am putut ajuta:X

1 răspuns:
| mytzzy_8364 a răspuns:

Pai trebuie sa stai 30 de min si daca vrei sa ii ai mai mult timp poti sa-ti pui si fixativbig grin