| Byanka13 a întrebat:

Urgent vreau si exemple de extraoptiuni pe cartela cosmote cu net pana in 6 euro daca se poate daca nu oricare dar cu net! Funda garantat la cele mai multe si noi extraoptiuni!

2 răspunsuri:
| Iasmiiiiiiiii a răspuns:

Caut si eu crede-ma!straight face

| Iasmiiiiiiiii a răspuns:

Daca vrei extraoptiune cu net, ia-ti cartela froghappy. Ai net inclus in cartela si cu doar 6 euro ai si 3000 minute/sms-uri si 75 minute/sms in alte retele si 250 MB trafic de date. Extraoptiune se numeste Frog Promo. happy