| LauraG3 a întrebat:

Urgenta! Cand scriu parola la facebook imi arata ca este gresita, dar eu o scriu corect. Nu imi arata ca a fost schimbata recent, deci care e problema?

4 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Poate ai tastat eronat adresa de email, nu neapărat parola, cum te anunță ei! Încearcă din nou, rescrie tot, si apoi dă un enter.
E imposibil, ceva ai uitat, ori un "underline", ori "punct", ori o cratimă. Tasteaz-o, din nou, cu răbdare, poți încearca și de pe un alt browser.

| Melcul a răspuns:

Dai ca ai uitat parola si sa tio trimeata pe mail.

| ovidiu2295 a răspuns:

Parola poate fi aflata doar cu ajutorulu email'lului.

| AbcAbvc a răspuns:

Salut, poate ca intr-adevar ai uitat parola si cea pe care o tastezi nu ii corecta. Apasa " Am uitat parola " si apoi du-te pe email si iti poti recupera astfel contul. Sper ca ai inteles, o zi buna happy...