| anonim_4396 a întrebat:

Urgentaaa! va rog frumos ceva! nu-mi mai aduc aminte numele unui film in care actiunea se petrece asa: e vorba despre un cuplu, barbatul si sotia, si barbatul pleaca undeva sa cumpere ceva sau sa faca rot de ceva la masina! si cand se intoarce sotia sa disparuse si el incearca sa o caute! a da si masina din secventa filmului in care sotia sa disparuse este ROSU! VA ROG FRUMOS ziceti-mi NUMELE ACESTUI FILM CA NU GASESC SI NICI NU IMI MAI ADUC AMINTE DE EL!

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca l-ai vazut impreuna cu fratele, sora sau parintii tai, intreba-i pe ei!