| Maria46854213 a întrebat:

Urgentt! dau funditabatting eyelashes(inca nu am dat-o)merg luni in excursie in campeni-alba si stau 3 zile si 2 nopti... ce sa imi pun?(lucruri personale, haine)pentru farse? mersikiss

Răspuns Câştigător
| Vreau sa mi se stearga contu a răspuns:

Pasta de dinti, haine lejere, o pijhamalutza, trusa de makiaj dk te makiezi ampon gel de duslaughing crema de pantofi pentru farselaughing) laughing)ia chipsuri de ex si cumpara boia iute sau piper macinat laughing pune un pliculet in punga cu chipsuri si roga`i sa manancelaughing))rolling on the floor
pune sare`n suc devil sau in apa minerala laughing sau zahar tongue... ia un luciu de buze rosulaughing) ccreion dermatograf farduri laughing) si noaptea apucati`va sa-i makiati p`aia care dorm laughing) sau punele pasta de dinti pe degete apoi cu un fulg ii gadili pe fazta cand vor da cu mana se vor umple de pasta de dintilaughing)

5 răspunsuri:
| Dizzy a răspuns:

-pasta de dinti pentru fata, papuci si clante
-crema de papuci
-rimel si creion de ochi rezistente la apa
-poti sa iei un clopot care suna tare si pe la ora 3 dimineata sa incepi sa suni pe acolo

Si in rest i-ati haine si papuci comozi.

| Dizzy a răspuns:

Sau daca te enerveaza cineva. Pune-i niste laxativedevil.

| adya77 a răspuns:

Pasta de dinti pentru clante NEAPARAT.haine comode si nu prea elegante daca faci ceva cu ele sa-ti para rau!

| alexbzalex a răspuns:

Uite o idee de farsa pe care am facut-o eu cumpara cornulete 7-days dinalea mici sunt mai multe la punga apoi dizolva sare intr-un pahar cu apa si dpa baga apa cu sare in cornulete cu seringa dar sa vezi kata bagi ca sa nu iasa prin corn

| cineva_6045 a răspuns:

Buna! si eu merg vineri in excursie
cred ca ar trebui sa iti pui o trusa de farduri sau ceva ca sa ii poti machia pe restul`...eu asa o sa fac