| Ghjgjj a întrebat:

Urina este buna pt coșuri? Cine a încercat il rog frumos sa ma sfătuiască si pe mn!

7 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Iti zic din start ca n-am incercat, insa de curiozitate am cautat pe google. Se pare ca ar avea ceva efecte. Poti citi mai multe aici:

https://www.google.ro/? gws_rd=ssl#q=urina+tratament+pentru+acnee

| aXy99 a răspuns:

Oricat de buna ar fi, nu e igienic. Du-te la dermatolog, iti va prescrie niste pastile (gen SOTRET), niste creme si aia e. In cateva luni scapi de TOATE cosurile pe care le ai.

| R0R0 a răspuns:

Nu am incercat.
Dar pe bune : Ti-ai pune asa ceva pe fata?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pfiu
Nu cred c-ai încerca oricum, oricât de multe comentarii pro ai avea.
Folosește creme, sunt mult mai ok laughing

| FataȘarpe a răspuns:

Da, am incercat.
Trebuie sa o aplici pe fata de 2 ori pe zi timp de o luna, si sa nu o speli, doar dupa ce s-a uscat.

| UrsuletulDePlush a răspuns:

Urina =toxinele din corpul nostru.
1)Nu e igienic
2) Toxinele nu cered ca au efect asupra cosurilor.
3)Nu as face asta niciodata
Iti recomand sapunul Borax este 8lei si are efect doar daca te speli in fievare zi si chiar dupa prima spalare observi ca ai fata luminoasa si curata

| Ghjgjj explică:

Am încercat si creme care au costat 60 de lei, dar nu si.au făcut efectul