| anonim_4396 a întrebat:

V-ar place sa locuiti cu bunicii? daca parintii ar fi plecati in strainatate?

5 răspunsuri:
| MasterOfDisaster a răspuns:

Nu.am locuit o vreme cu bunicii,si „buni" imi spunea in fiecare seara ca mai bine nu ma nasteam,ca imi era mai bine la casa de copii,ca parintii nu ma iubesc bla, bla, bla.si apoi se intreaba de ce eu nu o iubesc.laughing

mie una cred ca mi-ar place (daca as avea bunici calumea), dar cu cei pe care ii am eu.pe mine m-a facut aproape sa o urasc.asta dupa ce nu ne-am vazut 13 ani.

| TeManancCuNutella a răspuns:

Mda...dce nu? Eu pot locui cand vreau cu ei, pentru ca sunt plecata cu parintii in strainatate, si pot ori cand vreau sa ma duc in Romania si sa locuiesc cu ei big grin

| Tanea154 a răspuns:

Mda...mie de exemplu mi-ar placea
am locuit un timp cu ei si m-am simtit OK

| Dydulylu a răspuns:

Avand in vedere ca persoanele mai in varsta iti fac toate mofturile si altele, da.e placut sa stai cu ei, dar sincer eu nu as vrea sa mai locuiesc la taraI don't want to see

| LuLu1234 a răspuns:

Eu locuiesc cu bunica si parintii mei is aici. mie imi place