| anonim_4396 a întrebat:

V-ar placea sa intrati la un curs de dansuri populare?

5 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Pai...nu credbig grin.Nu prea mi se potriveste...big grin

auran
| auran a răspuns:

De ce nu? In cazul in care asta-ti doresti... nu trebuie sa te gandesti ca vor rade prietenii de tine...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Da, într-o altă viață am fost dansatoare.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da! dar tie?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nuu nici moarta adica nu creed ca mi se potriveste si nu mi se pare ca este ceva ce poti realiza in anul 2010. nu stiu mi se pare un pic cam nasol am facut si eu dar nuy mia prea placut adica iti place la antrenamente dar cand ajungi in fata scenei si stii ca este cineva cine te cunoaste in public si te vede in costum popular ti se va face rusine iti garantez...am avut in grupa 5 colege care sau lasat din cauza aceasta