| PumpkinDoll a întrebat:

V-ati certat vreodata cu un profesor mai rau?rolling on the floorIn a 8-a luasem un 7 intr-un test si aia mi-a pus 4 ca vezi domne am scris dezordonatrolling on the floorColegi mai retarzi ati avut? La ora de psihologie voia un tip sa plece acasa si i-a zis profei in spirit de gluma ca-i da un pumn in cap daca nu-l lasa.Ce profesori.....nici elevii nu-s mai prejosrolling on the floor

10 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu m-am certat cu profesorii pentru ca I am tratat cu respect chiar daca nu il meritai mereu. Si nu, nu am avut nici colegi smardoi

| PumpkinDoll explică (pentru suntserios):

Hai ca un d'ala de se tine cu boxa de manele dupa el, trebuie sa fi avut.rolling on the floorcel putin in scoala daca nu in clasa

| GabiDumitrescu a răspuns:

Certat cu o proasta de info, venit directorul in inspectie, umilita de fata cu el (a incercat sa mi-o traga, dar i-am tras-o big time - ma intrebase ceva ce nu predase, ghinion ca stiam, i-am zis ca nu sunt dator sa ii raspund ce nu ne-a predat, dar ii zic oricum, i-am zis si la ce pagina e in carte, directorul era pe jos de ris, proasta sa moara, ne-a schimbat-o dupa inspectia aia). Colegi retarzi am avut destui. Nu intru in detalii, ca fiecare are o colectie de povesti cu colegi debili.

| Justme1997 a răspuns:

Este în defavoarea ta să îi tratezi cu lipsă de respect. Dacă știi să vorbești frumos poți să scapi de multe probleme, si nu rezolvi absolut nimic prin ceartă. Nu este absolut nimic amuzant în a spune "în glumă" că dai un pumn în cap. Amenințările sunt pedepsite cu scăderea notei la purtare.

| PumpkinDoll explică (pentru Justme1997):

Nu chiar, nu i-a scazut nici o nota la purtare.In generala situatia era cam la fel, smardoi faceau ce voiau si scapau de fiecare data cu amenintari.Pe sistemul ''astazi te avertizez pentru a 241419-oara, data viitoare ai nota scazuta'' si scapau basma curata.Nu pot sa zic neaparat ca-i tratam cu lipsa de respect, nu ii jigneam sau se le zic alte cacaturi, dar s-a intamplat de cateva ori sa ridic putin vocea, asta-n liceu(nu sa urlu ca tampitu)mda, poate n-am procedat bine.

| Justme1997 a răspuns (pentru PumpkinDoll):

Ah, am înțeles, cred că ele sunt deja obișnuite la țipete de copii oricum. Deci am făcut pregătire pedagogică deși sunt persoana total nepotrivită. Dacă m-ar amenința un elev cred că m-aș lăsa de profesie

| PumpkinDoll explică (pentru Justme1997):

Cam asa ceva

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru prima intrebare, nu, nu m-am certat.
Pentru a doua: m-am basit eu si apoi a inceput concert in timpul testului la istorie.

| CVane a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu stiu de ce dar mi-a venit fix asta in cap cand ti-am vazut comm'ul :)) :)) https://www.youtube.com/watch?v=CslGqdQgVsQ

| IoanaRoman09 a răspuns:

Pfff...comentam profesorilor din 5-8 dar nu pot zice ca m-am certat asa tare cu vreunul. Aveam un coleg retard pe care nu vreau sa-l mai vad niciodata.