| InnocentSmile a întrebat:

V-ati dorit vreodata sa muriti?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea.acuma depinde cum traieste omul pentru unii viata este ft frumoasa pentru unii e ft grea.dar nu poate fii nici viata rozz deci viata trebuie pretuita pentru ca noi adolescentii dam peste niste greutati si repede ne dorim sa murim dar scapam repede de ele si cand crestem si ne aducem aminte de ecele amintiri rademhappy

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cand dadeam de momente grele.

| Ananas2 a răspuns:

Da. normal. fiecare om are momete in viata cand e foarte suparat si se gandeste la moarte

| Madda a răspuns:

Da.
Si in momentu' asta imi doresc.

| SkittlesS a răspuns:

Sincer da dar acum sunt una dintre cele mai fericite persoane din lume pentru ca am patit ceva frumos ieribig grinDD

| Georgy_7150 a răspuns:

Nu crd///ce e cu intrebarea asta morbida?

| RominaMaria96 a răspuns:

NU viata este atat de frumoasa si merita traita.

| poliku a răspuns:

Nu! Lipsa de intrebari? Am eu una.Te-ai gandit vreodata ca pui intrebari car nu ar putea avea mai multe raspunsuri in afara de 1?

| blairelovesmusic a răspuns:

Da. Şi încă o mai fac.