| dana12848 a întrebat:

V-ati epilat cu crema depilatoate inghinal da ca da nu vi s-a iritat pielea?))))

Răspuns Câştigător
| xPiitiicaOx a răspuns:

Eu m-am epilat inginal si nu m-am iritat de la crema, subliniez ca am pielea foarte sensibila. asa ca nai de ce sa iti faci griji

8 răspunsuri:
| Alicezzz a răspuns:

Da si iti pot recomanda crema Veet este super si nu irita pieleahappy

| dana12848 explică:

Multumesc :*

| MihaelaMariaPopa a răspuns:

Mie da, plus ca am firul destul de rezistent....eu de fel ma irit de la tot felul de creme, da si tu pe o portiune mai mica

| dana12848 explică (pentru MihaelaMariaPopa):

Dap ai mare dreptate :*

| PinkIceCream5 a răspuns:

Majoritatea fetelor fac asta dar depinde de felul fiecareia dintre noi, altele se pot irita fiind foarte sensibile (doar cele cu foarte mult noroc nu se irita) si altele nu pentru ca au o piele mai buna. In orice caz după epilare cu crema exista un fel de gel asa, de după epilare. Este foarte bun, acum depinde de persoana, dar este mai mult pentru fetele care au pielea mai sensibilă, oricum o poți folosi fără nicio grija. Pa-pa.

| dana12848 explică (pentru PinkIceCream5):

Multumesc o sa incerc si eu sa vad ce-o esi laughing)) :*

| PinkIceCream5 a răspuns (pentru dana12848):

N-ai pentru ce, sper sa iasă foarte binehee hee :*