| OanaG a întrebat:

V-ati face operatii estetice?

12 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Nu, de frică. Şi de frică să nu mă strâmbe şi mai răulaughing.

| Vizitiul a răspuns:

Nu, s-ar putea ca ai mei sa nu ma recunoasca nici cu buletinul in mana.

| Victoria a răspuns:

Da, in caz ca nu as fi multumita de mine insami.

| Ana a răspuns:

Da mi-as face dar nu niste operatii care sa ma schimbe radical.

| anonimaa a răspuns:

Si da si nu adica nu ma simt batrana la 14 ani ca sa recurg la chirurgia esteticalaughing dar daca as fi mai mare nu stiuthinking
operatiile estetice sunt pentru 2 lucruri:
1. pentru "oprirea timpului in loc" dupa cum spun unii si sunt folosite de persoanele mai in varsta care nu vor sa accepte ca timpul creste si ca au imbatranit
2.pentru a corecta diferite defecte gen:nas prea mare, buze prea mici, celulita prea multa, sani prea mici
Sunt si studii care arata ca cele mai dese operatii estetice sunt cele de marire a sanilor
laughing)) (fundita?)

| Fuck Googăl. Ask me! a răspuns:

Doar daca ar fi necesare, atat. Necesare adica pe plan de sanatate. De la Doamne-Doamne suntem cei mai frumosi.

| kidu_6779 a răspuns:

Exista deja suficiente fete "tencuite" sa zic asa...numai operatiile estetice mai lipsesclaughing
Un surub pe aici, o operatie micuta pe acolo si deja am ajunge roboti...
Naturaletea bate operatiile estetice.winking
So...be yourself and you'll be great.happytongue

| :X:X a răspuns:

Niciodata. daca as avea ocazia sincer niciodat.si te sfatuiesc si pe tine.de ce sa te schimbi daca asa te-a lasat D-zeu?:S

| andreeeaaa a răspuns:

Daca as avea un defect vizibil rau de tot.probabil ca da, in rest nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.In primul rand pentru ca n-am nevoie si-n al doilea rand pentru ca prefer naturaletea.

| godmusthateme666 a răspuns:

Nu. Nu m-as lasa ciopartita de nimeni happy

| Surubelul a răspuns:

Nu cred, depinde daca e urgent da, ca de exemplu mie imi place de un baiat mai bine spus ca sunt nebuna dupa el iar pentru ca sa ma placa crede-ma ca da mi-as face operatii estetice!