| Anonim_4797 a întrebat:

V-ati facut vreodata un calcul cam cat cheltuiti lunar numai pe mancare? daca da, la ce suma ati ajuns?

4 răspunsuri:
| luiza a răspuns:

Da eu stric pe mancare cam 600 lei lunar in conditiile in care vorbim strict de mancare. dar suntem doar doi si eu fac mancare acasa, adica nu mancam in oras.

| Helvete a răspuns:

Inca nu locuiesc singur, dar mi-am facut acum un calcul si as cheltui intr-o luna aproximativ 7-8 milioane pe mancare.

| Parmalat a răspuns:

Raspunsul asta vine de la o persoana care nu gateste, deci eu mananc de oriunde (restaurante in oras, fast food, comenzi online, bucataria Carrefour + ce mai primesc de la pomeni cand moare cineva pe scara) dar nu gatesc.

Din astea scadem 5-6 zile de post negru in fiecare luna (pentru silueta) si cheltuielile sunt undeva la 15-17 milioane numai pe mancare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi daca nu ai ce face cu banii...mananca in fiecare zi in oras...si muncestinumai pentru astalaughing)