| Alexandra_1264 a întrebat:

V-ati inselat vreodata prietena/ul?
Cum a`i reactiona daca ai afla ca ai fost inselat?

Răspuns Câştigător
| Razvan a răspuns:

Nu. Dar i-as acorda o a doua sansa daca as tine la el.Asa mi se pare "democratic" smug

7 răspunsuri:
| Firefly a răspuns:

Nu am inselat niciodata si nu am fost inselata. Mi se pare foarte urat sa inseli pe cineva, mai ales daca persoana pe care o inseli te iubeste.Nimeni nu merita ca cineva sa isi bata joc de sentimentele sale!
laughingDaca as afla ca sunt inselata, nu m-ar surprinde.De obicei,"citesc" usor persoanele si imi dau seama daca gandul lor e in alta parte.

| MEMO a răspuns:

Nam fost inselat dar daca as fi:
-Leas rupe gatu la amandoi.

| F. a răspuns:

Nu.
Cred ca as plangee si as dramatiza totul laughing nu vreau sa mi imaginez I don't want to see

Răspuns utilizator avertizat
| Unicum a răspuns:

Eu n-am trecut prin asa ceva ( is baiat) big grin dar daca m-ar insela prietena mea i-ar sparge fata :X: :X: :X:

| efimash a răspuns:

Da mi-am inselat

| tutorialevideo a răspuns:

Grea intrebare laughing fiecare reactioneaza diferit depinde de temperametul lui/ei