| meioana a întrebat:

V-ati inselat vrodata prietenul? daca da de ce? daca nu de ce?big grin

Răspuns Câştigător
| borsec a răspuns:

Nu, pentru ca nu am simtit nevoia, am tot ce imi doresc acasa.

10 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu. Fiindca nu am simtit nevoia. Sunt foarte indragostita de sotul meu si nu ma atrage nici un alt barbat. In plus, i-am mai si jurat in biserica credinta si nu am de gand sa-mi calc juramantul.

| DenissaDeea a răspuns:

Nu si nici nu am motive/ne iubim si ne respectam reciproc...

Bula
| Bula a răspuns:

Nu! Nicidecum! Nu sunt "homo"!

| andreutz a răspuns:

Georgiane, lasa-ne omule..noi am inteles ca nu ai nici un prieten adevarat si ca nu ai incredere in nimeni, dar nu toti sunt rai si prosti cum crezi tu...eu nu mi-am inselat niciodata nici o prietena (pur si simplu e un principiu de-al meu, pe care am puterea sa il respect orice ar fi) si actuala mea prietena nu m-a inselat nici ea, bag mana in foc...asa ca mai scuteste-ne de comentariile astea...mai bine stai pe mess, poate vei cunoaste si tu oameni adevarati pana la urma...

| Liana [] a răspuns:

Nu, deoarece tin la el foarte mult, si nu as putea face asta.
Daca am tot ce`mi doresc alaturi de el, nu este nevoie de altceva!

| bibix_5640 a răspuns:

Nu mi-am inselat niciodata prietenul deoarece imi place sa fiu fidelahappy

| nicoleta_7357 a răspuns:

Nu mi-am inselat prietenul pentru ca nu am avut de ce.

| sufletel13 a răspuns:

Nu... sincer il iubesc mult mult si nu vreau sa il ranesc si pur si simplu nu merita asa ceva happywinkingnu imi trebuie altceva

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Yeah right.99,99% spun asa, ca nu fac ele asa ceva, dar asa ceva foarte foarte foarte rar in ziua de azi. Cele care nu au inselat... o sa aveti timp. aveti toata viata inainte. cele care deja au inselat... o veti mai face din nou.

| Maria8494 a răspuns:

Ești îndrăgostit de cineva și el/ea nu răspund gestului, frustrat din cauza unei despărțiri, atunci poți Contact Spell, vrăjile lui vor atrage acel iubit înapoi în viața ta. Îți readuce fostul înapoi și ajută la rezolvarea căsniciilor rupte. Viața este prea scurtă pentru a fi nefericit. Gandeste-te la asta. Meriți cea mai mare fericire și dragoste, El a cerut o vrajă de dragoste specifică pentru mine și soțul meu, iar eu am acceptat-o. Și această vrajă puternică Vessel a început să-și facă magia. Și la 48 de ore după această vrajă, Vasul a lucrat pentru mine, soțul meu m-a sunat, să fim din nou împreună, și i-a părut rău pentru toate faptele sale greșite. Vraja mea funcționează pentru că ghici ce:

Notă: acesta este total inofensiv și nu are efecte secundare

WhatsApp: +12897808858
E-mail: drrobbinsonspiritualhome@gmail.com
https://www.facebook.com/Drrobbinson