| anonim_4396 a întrebat:

V-ati simtit vreodata singuri? ce ati facut in momentul acela?

11 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Din pacate da.Ascultam muzica si incercam sa gandesc act mai pozitivwinking

nony
| nony a răspuns:

Mi-am sunat prietena.big grin. a venit la mine.si dintr-o data eram 2, unu peste altuwinking.

| Antrax a răspuns:

Da, eu m-am dus la o plimbare mai pe inserate sa nu vad oameni multi pe afara era liniste

| inna a răspuns:

Incearca sa gandesti pozitiv, sa iesi sa te distrezi, sa zambesti mereu indiferent cat de grea e viata...Concentreaza-te asupra lucrurilor care iti plac cel mai mult si vei vedea ca acest sentiment va disparea.

daniela
| daniela a răspuns:

Din pacate da atunci cand copilul si sotul meu nu sunt acasa si am probleme existentiale (cam rar dar totusi da) iar cel mai rau m-am simtit cand a murit tata Desi eram inconjurata de toti eram tare singura

| Dorinel a răspuns:

Asculti muzica tongue

| kitty_8919 a răspuns:

Da m-am simtit da am incercat sa ma gandesc la lucruri fumoase alaturi de persoanele dragi

| mihnea_5388 a răspuns:

Da, si eu m-am sintit singur. de multe ori. dar am visat cu ochii deschisi si mai tarziu acele vise au devenit realitate. viseaza si zambeste. gandeste-te doar la viitor

| DG a răspuns:

Da de multe ori! Imi iau un pachet de tigari si stau pe ganduri!

| Official a răspuns:

Stai si te culca cu o muzica buna! daca nu invitati prietena/prietenul la tine pentru a vorbi si explica-i starea ta pentru a te ajuta!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ati face prieteni adevarati care ii uneste un anumit lucru bazat pe principiile de provenienta divina, si a tine ferm la ele atat tu cat si ceilalti, si acel lucru care numai el ii uneste, si asta realizezi numai dupa ce il cunosti bine, ajungi mult mai greu sa te simti singur, si iesi mult mai usor din acea situatie. cine vrea sa stie care este acel lucru este invitat sa il afle?