| Andruza a întrebat:

Vă bucurați că mâine mergem la școală? >:
I-a să vedem câți vă bucurați

15 răspunsuri:
| hope2destiny a răspuns:

Da` de unde?straight face fara timp liber sigh fara imvu sigh fara ieseli sigh si daca mai ai si profi idioti... abia astepti sa incepi sc.

| Stefy_2294 a răspuns:

Euuu vreau la scoala ca m-am plictisit acasa big grin

| CristineDelaruss a răspuns:

Sunt cea mai fericita!
laughing

| Impossibl3 a răspuns:

DA ma bucur de bucurie as da foc la scoala:d

| BellsC a răspuns:

Eu nuuuucrying

| CristinaCristi a răspuns:

Aincer nici nu ma bucur nici nu plang adica ma bucur ca imi revad colegii, prietenii dar nu imi place ca va cadea miercuri si s-ar putea sa ma asculte la fizicalaughing

| LoliTa_7237 a răspuns:

Pei eu m-as bucura... daca as fi la alta sclaughing nici de cum la scoala la cre sunt! deci nu NU, MA BUCURhappy

| ade_7192 a răspuns:

Pai intr-un fel nuuuuuu pentru ca sunt tezele si testele si profi aia vai...laughing) mda intr-un fel da pentru ca acasa nu prea am ce sa fac si la scoala mai vb mai radem si asa...

| AdryanG a răspuns:

Nus tii la liceul din comanesti se incep orele?happy
oricum mai degraba tinea si saptamana asa adica sa imi merg la scoala pentru 3 zile? pff

| IxυυLєţ a răspuns:

Intr-un fel ma bucur, ca-mi vad colegii love struck!
Dar cand ma gandesc ca ma trezesc la 7 si trebuie` sa invat si sa-mi fac temele ma apuca ameteala! laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Bii26 a răspuns:

Bună
Deci dacă mai stăteam o zi acasă fără să nu merg la şcoală cred că muream.Nu de plictiseală, dar îmi e dor de colegi, de prietene, şi tot timpul când am fost în vacanţă am vrut să înceapă şcoala.Chiar dacă stai mult în vacanţă şi nu-ţi place şcoala, odată şi odată tot te cuprinde acel dor de colegi. Şi pe mine mă cuprinde chiar din prima zi de vacanţă. Oricât ai ieşi cu ei în oraş, nu-i ca la şcoală.
Pa, pa

| ScorpionSting a răspuns:

Huuuaaaaaaaaaa

| RoxiutzaRux a răspuns:

Eu nu ma bucur deoarece afara este iarna si imi voi lua cativa bulgari de o sa ma plang pana la vacanta viitoare.laughing!

| Iuliiikkk a răspuns:

Nu ma bucur!