| AllForOne a întrebat:

Va e frica de moarte?

16 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

O sa zic un citat care nu are legatura decat partial cu moartea.
"Pedeapsa care face iadul sa fie iad este durerea ca sufletul l-a pierdut pe Dumnezeu"

| Floreenofficial a răspuns:

De moarte nu prea.big grin De sicrie, gropi si cimitire daaaaa.

| Ana a răspuns:

Normal ca da, mai intrebare big grin

| Ana-Maria94 a răspuns:

Sa stii ca m-am gandit de cateva ori la asta si ma cam inspaimanta gandu, dar cand o fi sa vina, vreau sa mor repede fara chinuri...in rest nu ma gandesc la asta acumbig grinsunt lucruri mai bune de facuthappy

| Bogdana a răspuns:

Nu! niciodata nu mi-a fost si nici nu-mi va fi.happy

| St!L a răspuns:

Nu! Acest sentiment e doar petru cei slabi, pentru cei slab pregatiti.Viata e doar o poarta pentru o lume mai buna.

| Butsilee a răspuns:

Putin sau putin mai mult thinking daca stau mai bine sa ma gandesc da laughing

| roox a răspuns:

Da. o oarecare teamă existăwinking

| AndreeaDeea56 a răspuns:

Nu

| AleandraIleana98 a răspuns:

Cred ca la toti ne e frica de moarte dar nu avem ce face nu depinde de noi asta e viata si din pacate nu avem ce face asta o hotaraste Dumnezeu

| Demise a răspuns:

Nuu... mi-e frica de dumnezeu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Toţi suntem datori cu o moarte, nu înţeleg de ce trebuie să ne fie frică!
Mama mea a dat dovadă de o tărie de caracter care m-a uimit, a ştiut că moare şi că va pleca definitiv de lângă mine. Şi s-a întâmplat nefericitul eveniment.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, pana la urma face parte din viata, nu?laughing

by YuMi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.defapt nu de ce e dupa. ci de momenthappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu imi este frica de moarte, ci de modul de a muri!
Pana la urma urmei, nu conteaza ce suntem sau ce facem in cursul vietii, pana la urma urmei vom ajunge in acelasi loc!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da! Nu te lua dupa mincinosii si mincinoasele astea de pe aici! Da bat la pariu ca la toti le place Saw, chiar daca nu inteleg ideea!
Cutiie bat la pariu ca nu ai mai mult de 16 ani! asta nu inseamna ca trebuie sa mergi inainte cu turma! Fii terebilista si da vina pe varsta nu pe tine!