| d3javw a întrebat:

Va ganditi sa plecati din Romania dupa studii?

3 răspunsuri:
| Vokii a răspuns:

Normal, pentru ca vreau sa fac ceva cu viitorul meu. Nu vreau sa stau aici si sa-mi plang de mila. :3

| ZuzyGirl a răspuns:

Da! Toti care au plecat din Romania(ma refer la oameni pe care ii cunosc) au facut ceva cu viata lor...aici nu faci nimic. happy

| Claudiu23 a răspuns:

NORMAL, CA DA, Am rude in america care si-au terminat studiile acolo si au ajuns foarte bine, deci de ce nu as face si eu la fel, tinand cont ca in Romania salariile sunt mici pentru cei fara experienta