| TropicalSun a întrebat:

VA IMPLOR AJUTATI-MA!

Am incercat sami accesez adineauri contul de Facebook si nu mai pot intra! imi scrie in urmatorul fel:

Facebook Will Be Back Soon

Facebook is down for required maintenance right now, but you should be able to get back on within a few minutes. In the meantime, read more about why you're seeing this message. Thanks for your patience as we improve the site.

Am incercat de pe contul unei prietene sa accesez Facebook si merge...nu pot sa inteleg ce s-a intamplat! Va rog frumos ajutati-ma cat mai repede, cu orce parere, sfat, orice e bine venit...

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai sunt mai multe servere ale facebook, tu ai contul pe serverul care este in mentenanta, prietena ta are contul pe un server care nu este in mentenanta... asa cum spune si mesajul ai rabdare ca o sa intre

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Mademoiselle a răspuns:

Ai reusit sa intri pana la urma? Pentru ca si eu patesc la fel acum si nu stiu ce sa fac...

| TropicalSun explică (pentru Mademoiselle):

Da am reusit ziua urmatoare...a fost o problema de la ei...