| razadeluna a întrebat:

Va lasa parintii sa aveti calculator la voi in camera?

18 răspunsuri:
| dulc3'maria a răspuns:

Eu am laptop si este in camera la mine, mai grav...stau tolanita in pat mai toata ziua la el big grin si noaptea daca vreau insa mai trebuie si sa dormhappydar daca este lucrul meu de ce sa nu stea la mine? doar nu il las prin alte camere. daca de exemplu ai un calculator la care mai sta (parintii, fratii...)e normal sa stea in alta camera.sa nu te deranjeze pe tine mereulove struck

| madalicious a răspuns:

Da. Am calculatorul in camera. Dar l-am pus fara sa ii intreb daca ma lasa, si nu au zis nimic.laughing

| Sოﺁℓε a răspuns:

Da calculatorul e la mine in camera :p

| Ana a răspuns:

Da normal ca ma lasa

| User a răspuns:

Cine-i intreaba?

| Marii a răspuns:

E ilegal cumva?laughing

| Ana-Maria94 a răspuns:

Poi da este in camera mea, dar deocamdata nu imi apartine camera, sper sa intelegi ce vreau sa zichee hee

| Alisa a răspuns:

Pai de ce nu m-ar lasa?
am laptopul meu, la mine in camera, pe birou.

| DeNyyy a răspuns:

Pai eu am si calculatorul si leptopul la mine in camera.de ce sa nu ma lasa? ba chiar si televizorul il am la mine in camera chiar daca am 4 televizoare in casa 3 laptopuri si 1 calculator.

| SufletDeCopil a răspuns:

Da.eu am calculatorul la mine in camera. Nu vad ce este rau in astahappy

| ₣e†ĺ†α Ŕ嚃å†α†ħå a răspuns:

Eu am calculator la mine in camera si nu vad ce este rau in asta...stau 12/24 ore la pc rolling on the floor

| ☻♫Р€Р£♫☺AlExA a răspuns:

DA! Stau cat vreau la calculator...nu inteleg de ce nu m`ar lasathinking

| paa a răspuns:

Da

| insomnia a răspuns:

Normal ca da, nici nu se pune problema.

| Pana a răspuns:

Bineinteles, de ce nu? Radiatiile sunt de vina? Stai linistita ca nu se moare asa usor oh go on

Răspuns utilizator avertizat
| RainDrop a răspuns:

Am laptop, deci il pot lua oricand laughing

| deeajustinx a răspuns:

Dapzz... am un laptop la care stau in pat si p jos laughing si un calku p birou... big grin