| anonim_4396 a întrebat:

Va mai duceti luni si marti la scoala?

7 răspunsuri:
| BeHappyForMe a răspuns:

La minei azi a fost ultima zi de scola mi-m luat la revedere de la toti colegi le-am urat Srabatori fericite si sa fie cuminti sa ne vedem cu bine la anul.

| Ana a răspuns:

Nu, azi a fost ultima zi la scoala big grin

| Kira9747 a răspuns:

Da ca luni trebuie sa termin o prezentare la informatica si imi aduce testarea la fizica si marti weste ultima mea zi de biologie si istorie pe anul acestalaughinglaughinglaughinglaughinglaughinglaughinglaughinghappylaughing

| FanMJJ a răspuns:

Dupa mine vacanta de iarna ar fi trebuit sa inceapa cand s-a terminat vacanta de vara rolling on the floor

| babyblue a răspuns:

Nu stiu...la noi vineri se decide.
Desi, stiu ce voi facelaughing

| LittleWolfLover a răspuns:

Eu nici nu ma mai duc la scoalalaughing am 30 de ani...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

laughing Nu nici joi si nici vinerihappy