| AnaBejenaru a întrebat:

Va plac baietii /fetele cu piercing, daca da unde ati vrea sal aiba?

10 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

La baieti in spranceana, la fete in nas

| TeoPT a răspuns:

Nu. Deloc. Imi plac fetele asa cum sunt ele de la natura, fara tone, gramezi de machiaj pe fata, fara pierce-uri. Nu vad ce e asa misto in a tine cercelul ala acolo sa ti se coace rana pe langa el straight face

| pwp a răspuns:

La fete in nas
la baieti in spranceana
eu mi-as pune in nas!

| Ana a răspuns:

Nu-mi plac baietii cu piercing, mai bine natural

| ATHOS a răspuns:

Personal nu agreez nici baietii nici fetele.

| Selena54 a răspuns:

Da imi plac :X

Si mi-ar placea sa aiba in buza :X

Ca si dumi :X

| 인스피릿 a răspuns:

Nope, nu e frumos deloc. Nu inteleg de ce ti-ai gauri corpul. La fete, cerceii sunt in regula, but nothing more.

| JuLien a răspuns:

Nu pot sa ii sufar.ma enerveaza.laughing

| Laminin a răspuns:

Hei!
Nu, nu prea imi plac happy
Gbu :]

| Tigrilă a răspuns:

laughing Ma cautai? fetele cu pierce nu imi plac mai ales alea vizbile sunt mai frumoase cele naturale... da un pierce in limba ma excita smug