| anonim_4396 a întrebat:

Va plac mai mult fetele slabute sau cele cu greutate normala-plinute? Baieti astept mai ales raspunsurile voastre insa vreau si de la fete raspunsuri.

Răspuns Câştigător
| Flav a răspuns:

Imi plac fetele naturale, sufletiste, cu bun simt si educate. Sa indeplineasca toate astea, ca n-o fi greutatea un obstacol. Bine, acum nici ca Frankfurt, dar nici ca Pluto.hee hee

9 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

"Normala-plinute." E mai frumos asa. Chiar daca moda incearca sa impuna altceva. Rar vei gasi un baiat care sa se uite dupa o fata care sa nu prea aive ceva forme.

| Dorinel a răspuns:

Normala nu plinuta... daca are si forme =p~ e aleasa laughing

| Anda_5509 a răspuns:

Cel mai mult conteaza interiorul, nu exteriorul! Dar nu multi apreciaza asta...

| cartoful21 a răspuns:

Nu cred ca-i cazul sa intram in amanuntele " conteaza sufletul / interiorul ". eu prefer fete slabutze:d

| Aidda a răspuns:

Baietii in ziua de azi cauta acea fata perfecta de 1. 70 cu 90-60-90 lucru ce nu obtii dupa fiecare strada traversata.

| SweetDreamsll a răspuns:

Drept sa-ty spun si eu sunt plinuta si nu-ti fa griji vey gasi un baiat si pentru tine sunt destui bayety pe globul asta... cel putin asa cred eu!

| smecherita_4821 a răspuns:

Daca cineva tine la tine cu adevarat inseamna ca te va accepta asa cum esti eu nu ma stresez din cauza asta, deci daca cineva te place nu trebuie sa faci imposibilul sa slabesti sau sa te ingrasi p acea persoana te va accapta asa cum esti... funda?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

kissbunaa fetelor care dintre voi e mai plinutza sa vb si cu mine t v rog. pup v astept

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

kissbunaa fetelor care dintre voi e mai plinutza sa vb si cu mine v rog. pup v astept