| DisneyChannel a întrebat:

Va place de Disney Channel? Serialele/filmele? Fiti sinceri.

10 răspunsuri:
| acinorev a răspuns:

Da. Foarte sincer. Imi place foarte mult tot ce vad si ce se da la Disney Channel, Disney Channel. Sincer. Ador programul asta!

| teutzikka a răspuns:

Sincer da imi place dar nu-mi place ca da mai mult reclame si desene stupide mai bine niste filme ca "tocilarul fermecator" etc eu ii dau un 7 pentru ca trebuie sa astept 5 min o pauza mica l aun film si nu ne place tuturor...app plz Funda puppy dog eyes

| DisneyChannel explică (pentru teutzikka):

Probabil nu vezi rostul reclamelor, insa e nevoie si de ele.

| teutzikka a răspuns:

Sincer da imi place dar are prea multa pauza si unele desene prostesti...deci o nota ar fi de 7 ...si plz o funda puppy dog eyes

| LanaDelReyFan a răspuns:

Da, f mult, doar ca nu-mi place ca se repeta episoadele serialelor de prea multe ori...

| LollypopMe a răspuns:

Da imi plac filmele! toate! in afara de Aren stoune si mai era unul cu un caine robot si numai stiu cum se numeste

Răspuns utilizator avertizat
| Oana65 a răspuns:

Da, imi place foarte mult. Iti recomand cateva filme : Zenon, Intalnire cu un star, 16 dorinte, Tocilarul fermecator, Echipa de catei. Astea mi-au placut mult! Funda please!

| DisneyChannel explică (pentru Oana65):

Le-am vazut pe toate, multumesc oricum.