| mont a întrebat:

Va place iarna, zapada, ninsoarea? Sa mergeti la sanius, la patinoar, la ski? Asteptati cu nerabdare prima ninsoare? Prietenii vostri la fel?

3 răspunsuri:
| iStarry a răspuns:

Eu sunt genul ala de persoana care prefera iarna in locul verii(mda... akward o.o) laughing.
Majoritatea prietenilor mei adora zapada,dar nu si frigul, asa ca, atunci cand cineva se plange ca este prea frig si ca vrea canicula inapoi, eu il aprob, dar in mintea mea spun ceva de genul:"sper sa se faca si mai frig ca sa ninga!" laughing

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu imi place, circulatie grea, trebuie sa cureti mereu masina, trebui sa te imbraci gros...

| Moryami a răspuns:

DAAAA ieei, iarna e anotimpul meu preferat ^^. Nu pot spune acelasi lucru si de profesoara mea de romana. Ei nu-i place deloc iarna laughing