| Anca_9379 a întrebat:

Va place Justin Biber? Adica eu il detest! voi ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| LdyD a răspuns:

Eu il urasccccccccccccccccccc!
Toate copilele is inebunite dupa el! oh go on
Zici ca el o dat gaura la macarOane [sCuzati expresia] laughing
Da nu-l suport! happy
Deci ne pOtrivim aNCA smug laughing)

6 răspunsuri:
| Adelinesmile a răspuns:

Faza e ca mie mi-a placut la inceput, inainte sa fie cunoscut in Romania. Dar cand au inceput toate fetele " justiiin! O, Justin! ", mi-am deschis ochii si mi-am dat seama ca. Yuck! Deci nu, nu imi mai place. Si nu o spun ca sa intru in gratiile tale ca sa`mi dai funda sau mai stiu eu ce`ar zice altii.

| dan_1805 a răspuns:

Il urasc pe just biberonhappy

| annakarenina a răspuns:

Oameni merita apreciati pentru binele pe care il ofera, pentru ca sunt diferiti, pentru ca sunt ei insisi ...si pentru ca isi pot schimba defectele...dar nu tot ce credem ca e un defect este, poate fi o prejudecata a noastra.

| sweettyyyy a răspuns:

Vrei parerea mea`!
Poftim!
Esti proasta`!

| dienutza2020 a răspuns:

Il iubeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeesc pe JUSTIN BIEBER... daca ar fi bagat in mormant si pe cruce sa scrie "RIP", m-am saturat de "cap de mop" si "biberon" si de fanele lui obsedate.happyhappyhappy

| AҜane a răspuns:

Eu il urasc. Ma enerveaza doar uitandu-ma la el.