| Elena1994 a întrebat:

Va place Lady Gaga?happy

Răspuns Câştigător
| Mariucaaa a răspuns:

Da nu pot sa zic ca-s mare fanathinking imi plac unele melodii... vine in Ro pe 16 august, concertul va fi pe National Arena daca te intereseaza happy

7 răspunsuri:
| Sἶrenἶa a răspuns:

She is a ILLUMINATI doll.

| măcheamăăăî a răspuns:

NU(e posedata de spirite rele) Uita-te la demascarea industriei muzicale pe youtube.phbbbbt

| ChuPaChuPsPinK a răspuns:

Nu-mi place de ea.

| CRISTINUKA_6903 a răspuns:

Ce aveti voi cu lady gaga mie mi se pare foarte tare...canta foarte bine..mai exagereaza..cand vrea sa atraga atentia. dar in rest e ok

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie nu imi place pentru ca stilul ei e pur si simplu prea exagerat, dar nici muzica ei nu prea imi place.In fiecare videoclip apare imbracata in vreo creatura care uneori nici nu stiu ce este laughing.

Dar tie iti place?big grin

| Elena1994 explică (pentru anonim_4396):

Imi plac doar unele melodii de-ale ei.happy

| ionut1134 a răspuns:

1 canta naspa 2 nu e nici frumoasa 3 la cu se imbraca este satanista