| Evileye6 a întrebat:

Va place sa cititi? Care sunt cartile voastre favorite?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ador sa citesc:X thinking Cartile mele preferate...am atatea... uite cateva:
Cronicile Lumii de Margine(sunt mai multe volume)
Nemuritorul
Geno
Nina(4 volume)
Ciresarii
The mayor of Casterbridge
Love Actually
PS:ultimele 2 sunt in engleza pup:*

8 răspunsuri:
| Dean1996 a răspuns:

Imi place sa citesc, nu pot sa iti spun ca sunt o maniaca a citituluilaughing, sa stau cu noptile cu o carte in mana, dar imi place sa citeschappy
Cartile mele favorite, pe care ti le si recomand sunt:
1)10 Negri mititei-agatha christie
2)Portretul lui Dorian Gray-Oscar Wilde

Spor la citit! xD

| Jony123 a răspuns:

Sincer nu sunt innebunit dar mai citesc din cand in cand. Citesc carti politiste mult, cam una la o luna, dar preferata mea e Singur pe lume, nu e politista dar imi place mult!

| Sperietoarea a răspuns:

Stapanul inelelor.

| xRaLuCaX a răspuns:

Legendele olimpului ZEII, Dorinta Inorogului are 5 vol care sunt: Dorinta inorogului, inorogul umbra, si celelalte 3 nu mai stiu cum le cheama si mai multe carti Pacala...; xx

| denysa15 a răspuns:

Da...Fii si indragostiti de D.H. Lawrence... funda?happy

| spad3r a răspuns:

Buna draga @Artemis

Mie nu imi place sa citesc decat lucruri mai interesante si in special carti.

Imi plac cel mai mult cartile de groaza cum ar fi "Fantoma latratoare" cartile scrise de acel autor sunt spranumite " Cartile care iti dau fiori" si la inceput scrie " Cititorule ia de seama, o sa mori de spaima ", in fine m-a luat valu

mai vorbim, bye big grin

| Ady_6830 a răspuns:

Mie imi place.Acum m-am apucat sa citesc Bibilia.Hmm.cartile mele favorite."Micul print","Colt Alb","Omul invizibil", si mai era una cu un om cu puteri supranaturale dar nu mai tin minte cum se chema sad.

| florinelop a răspuns:

Pai cartea mea preferata este
Padureanca, Oliver Twist