| lili24 a întrebat:

Va place Stefan Banica? In 20 nov va rula in cinem. noul lui film Ho, Ho, Ho... din secvente am vazut ca e f dragut si distractiv filmul. Cititi despre el pe www.clickaici.com, unde puteti viziona un videoclip din film. Ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

Stefan Banica Junior ( trebuie precizat Junior ) are un farmec aparte si un talent actoricesc remarcabil, trebuie sa recunoastem. Este adevarat ca el este usor grandoman si a avut de destule ori exces de zel insa asta nu are legatura cu talentul lui. Eu il stimez de exemplu foarte mult pe Eminescu si il voi stima in continuare pentru mintea lui luminata si talentul literar, in pofida faptului ca a ramas cu o pata numita dorinta de a da cam des pe la dame. Fiecare om trebuie apreciat pentru faptul ca are un talent anume al lui, un farmec aparte, indiferent de cate defecte are pe langa.

3 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Stiu ca filmul s-a filmat in mijlocul verii...pe o canicula insuportabila. dar cu siguranta a iesit bine.big grin
Stefan Banica stiu ca e un zgarcit, dar nu prea conteaza astahee hee. E, aparent cel putin, un om simpatic.big grin

Stefan
| Stefan a răspuns:

Stefan Banica este un tip pe care nu il simpatizez, dar imi place cum canta anumite cantece.

| Bishop a răspuns:

Am vazut si eu secvente la tv, dar nu ma covisesem ca e chiar el, mersi.