| Onutzyk a întrebat:

Va place stilul emo? [Stilul numai]

Răspuns Câştigător
| Dee0tzaA a răspuns:

Hmmm.sicer imi plac frezele si machiajul, da doar sa faci poze aratand asa, nu sa iesi pe strada sa arunce manelistii cu oua dupa tine si nici sa ii vezi pe batrani ca isi fac cruce crezand ca esti draculaughinglaughinglaughing. Dar pana la urma, gusturile nu se discutawinking

9 răspunsuri:
| beautifulkiss a răspuns:

Buna nu imi plac decat coafurile.

| LolaKissTheGirl a răspuns:

Mie imi place numai machiajul si o parte din haine.Restul nu.De ce sa fi emo? Nu inteleg.

| AnnaMariaaa a răspuns:

Nu ma atrage cu nimic:d

| AidaAmaranta a răspuns:

DA.
Am fost emo, dar din pacat sau din fericire.oh go on tatikuu angry m-a certat rau. imi tot zicea ca am sa ajung si eu o vagaboandalaughing o sa imi tau venele.si din asteaoh go on

Deci pana la urma nu am avut incotro sad acum sunt o fata normala.

| Onutzyk explică:

Si mie imi placedoar stilul, adica machiajul, in rest...nu prea...adica nu as umbla cu o lama la mine :-&

| iuliana1221 a răspuns:

Doar stilul.winking

| .sad a răspuns:

Daaaaaaaaaa:X

| LadyM_8234 a răspuns:

Stilul da:X

| nimeni_7597 a răspuns:

Mie imi place doar comparatia de culori roz cu negru in rest nimic...))))))