| loveyousomuch92 a întrebat:

Va place trupa Evanescence?:-)

21 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Da, imi place foarte mult.

| Victoria a răspuns:

Da. Imi plac mult melodiile "Immortal", "Bring me to life" si "Everybody's fool".

| Klara a răspuns:

Sunt prea comerciali dar pe vremuri imi placeau...

| viatadecacatt a răspuns:

Daa

| AvalohAlyn a răspuns:

Imi place, ma linistesc melodiile cand sunt trist.

| asdgfhresry a răspuns:

Da da da:X In special Hello, You, Bring me to life, My immortal :X

| just|breathe a răspuns:

Daaaaaaaa...imi place f.mult in special "bring me to life" si "my immortal". Rock on\:m/.

| l0rre a răspuns:

Nici nu stiu de ea.

| DianaLostInDreams a răspuns:

Da.Mai ales melodia wake me up insidelove struck

| andreea7520 a răspuns:

Mie mi-a placut. Acum nu prea big grin

| ILikeToKnow a răspuns:

Nu-mi plac de cat 3 mel: My immortal, Bring me to life si Going under

| narutotruefan a răspuns:

Sunt o mare fana EVANESCENCE!cateva dintre mel care imi plac sunt:Bring me to live,missing,my immortal,everybody's fool,call me when you are sobber,whisper,where will you go,tourniquet,away for me si mai sunt o gramada!

| Bybyloy[:x] a răspuns:

Da...Are melodii super faine:X...

| DiAnA95_5642 a răspuns:

Da, imi plac super mult... e una din trupele mele preferate.Ador melodiile lorlove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place un pic. askult din an in paste tongue.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daaaa. love strucklove strucklove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, doar cele 3 melodi precizate de barbiegirl...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Yep, e trupa mea preferata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place mult trupa! O ador! Imi plac aproape toate melodiile.Ar trebui sa asculti! Dar e o muzica rock mai trista si poate nu iti place!

| Чернобыль a răspuns:

Da! Imi place foarte mult!happy

| Marius_4539 a răspuns:

Imi place la nebunie, desi unele melodii sunt mai triste... Imi place cel mai mult Wake me up inside si Immortal