| CristineDelaruss a întrebat:

Va place Vampire Diaries?
Care este personajul vostru favorit? Dar episodul?

Răspuns Câştigător
| GeoOrgiannna a răspuns:

Nu am un pesonaj preferat happy si episodul preferat ii 20-21 din sez 2 :X

3 răspunsuri:
| BellaSomerhalder a răspuns:

Daaaaaamon love struck Dar tu stii asta deja, nu-i nevoie sa-ti mai spun! rolling on the floor Si Alaric e cam hot, nu crezi? drooling

| Oanix a răspuns:

Nu am un personaj neaparat preferat, insa deosebit mi se pare Damon fratele lui Stefan:X:X:X

eu am citit cartile:X:X:

app te rog da-mi si mie un vot...te pup http://superfete.cancan.ro/Concurenta-11152/#voted

| Deiysucza a răspuns:

Imi place mult de Damon dar si Stefan ii dragut.Si de fata imi place de Katherine... mai ales personalitatea si mai imi place de Anna. Ep favorit e episodul 12 din seria 1... imi place mai ales atunci cand danseaza Stef cu Elena si miscarea aceea urmata de un sarut:*:*:*:*