| MoNsTeR a întrebat:

Va placut serialul "La Bloc"?big grin

ce mai stiti despre actorii de acolo (lili costel mihaita bela nelu jean americanu popa mimi adina roxana). in mare stiu si eu despre unii... popa costel americanu au mai fost la prima mimi a mai jucat in ceva telenovele adina e cu smiley dar poate stiti voi mai multebig grin. mie unu mi-a placut enorm serialu:Xsad

5 răspunsuri:
| mikilooooooooo a răspuns:

Era nebunie serialul laughing radeam mereu alea alea dar acum pacat ca numai este... pai costel este actor in ' nimeni nu-i perfect [ doamna dana :d si tatal lui oakii laughing ], americanul la fel actor in nimeni nu-i perfect, mimi lucreaza la protv international daca prinzi poti vedea..., de ceilalti numai stiu, oricum ar fi ceva frumos sa redea toate seriile sambata / duminica pe la ora 14;/15; cate un episod pe saptamana.

| SeNyS a răspuns:

costel este actor in ' nimeni nu-i perfect
americanul la fel actor in nimeni nu-i perfect
mimi lucreaza la protv international si a mai jucat in telenovele de pe acasatv, posibil sa joace sin cea care urmeza sa o difuzeze"Iubire si onoare"
adina(laura cosoi) da, e cu miley si din cate stiu a jucat in ultima tel"Aniela"si v-a juk si in urmatoare
Bella.doar de Aniela stiu ca a jucat...

| Silviu591 a răspuns:

@senys- ai uitat sa-l precizezi pe mihaita laughing)) cel mai bun actor

| MoNsTeR explică:

De costel si americanu stiu ca joak in nimeni nu-i perfect... da nu s-a terminat serialu ala de ceva timp? ca nu prea l-am mai vazut in direct... app de lili mai stiu ca a nascut dar daca joak ceva habar n-amlaughing

| aumih16 a răspuns:

Mi-a placut serialul asta pacat nu a rezistat bine in schimb ca rezista productiile de la prima tv gen trasnitii nimeni nu-i perfect daca nu cele de la pro tv oricum a fost ceva la vremea lui postul asta pacat ca nu a mai reusit sa ofere ceva si pentru viitor de celelalte posturi nu ma leg tvr 1 2 3 antena 1 kanal d sau acasa dar sa revin la subiectul acesta da la bloc mi-a placut si mie a fost un serial genial bine gandit abordat tin minte toate episoadele deoarece le-am vazut de atatea ori pe pro cinema ca acolo se difuzeaza acum serialul asta oricum nu cred ca va mai reveni serialul asta actorii aia au deja o varsta si ar vrea ceva nou eu unul ii cred serialul ala a fost atunci acum nu prea mai conteaza ca a ramas doar o amintire e drept ca au regretat actorii ca au renuntat dar regretele sunt tarzii din pacate ce a fost a fost ce va fi va fi au mai fost productii asemanatoare la servici meseriasii sau fete cu lipici dar care nu au rezistat ca serialul la bloc