| oOoKimikochanOoO a întrebat:

Va rog ajutati-ma! Acum cateva minute am postat o intrebare:Buna seara! Urgent! Puteti sa imi spuneti va rog care este morala operei literare D-l Goe... de Ion Luca Caragiale? As vrea sa fie un raspuns mai elegant sau macar dati-mi o idee! Pls! Funda cel mai folositor raspuns! Si dupa ce am primit 2 raspunsuri intrebarea a fost refuzata! Puteti sa imi spuneti de ce?

2 răspunsuri:
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Faptele unui copil needucat se intorc impotriva tutorilor lui, ca un bumerang.

| Forev3rAlone a răspuns:

Deoarece TPU nu este un site de facut teme, iar admina nu accepta.
Si eu am pus o intrebare legata de o tema si a fost stearsawinking