| anonim_4396 a întrebat:

Va rog ajutati-ma! Este un baiat cu care ma inteleg super, dar cred ca am grsit cu ceva, caci de atunci aproape nu mai vorbim deloc. Si lucrul asta chiar e sesizabil. De la frate si sora am ajuns sa nu mai schimbam decat vreo doua cuvinte. Nu'mi pot da seama cu ce am gresit, dar simt ca e pe cale sa'si gaseasca alta sora, si sincer chiar am inceput sa tin la el (ca la un frate, logic) si pana acum ne spuneam totul, acum nu'mi mai spune nimic. Da'ti'mi va rog un sfat. de vreo doua zile stau numa bosumflata la scoala, nu mai suport situatia astacrying

7 răspunsuri:
| anad a răspuns:

Doar el poate sa te lamureasca de ce s-a suparat sau de ce nu mai este asa deschis cu tine. Daca ati fost asa prieteni nu vad de ce ti-e jena sa il intrebi. S-ar putea sa ai o surpriza si sa-ti spuna ca are si altfel de sentimente pentru tine. Intreaba-l cat mai repede sa te lamuresti.

| SeNyS a răspuns:

Poate incepi sa simti altceva pentru el...in fine, chiar si asa mergi si intreaba'l ce se intampla cu el, de ce nu iti mai vb ca inainte, spune'i ca daca i-ai gresit cu ceva sa te ierte...chestii d'astea, vezi tu cum il ametestilaughing! baft. pup::*

| blondutzata a răspuns:

Zyy ca deja incepe sa nu te bage in seama ori vrea sa vb ori nup iai oferit totul ca la un frate cred ca merge bafta

| blondutzata a răspuns:

Bafta atat am putut zice

| love_cat a răspuns:

Vb cu el! daca zici ca ati fost basa apropiati inseamna ca poti sa-i spui orice! intraba-l dc e suparat pe tine!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Intreaba-l.Si daca nu-ti da voie sa te apropii de el atunci trimitei un bilet.Succes :X

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu cred ca ma place...si nu stiu cum sa ma duc sa vorbesc cu el...
Pe mess nu cred ca am sanse, pentru ca de vreo doua saptamani, majoritatea fetelor sunt indragostite de el, plus ca are prieteni noi, si nu prea putem vorbi, mai mult intreb eu, iar el raspunde sec cu "Da", "nu", "asa" straight face