| Rossie a întrebat:

Va rog ajutati-ma.Mi-a fost blocat contul de facebook pentru ca cineva a incercat sa intre pe contul meu si l-au blocat ei pentru siguranta.In fine si acolo cereau o poza cu un act de identitatea pentru a-mi fi delobcat contul.Am trimis o poza cu buletinul meu ieri, dar inca nu s-a deblocat.Ce pot face? Va rog sa ma ajutati.Dau fundahappy. Multumesc

1 răspuns:
| NaruToNR1 a răspuns:

Cel mai bine e sa-ti faci cont intai pe messenger si apoi sa pui acea adresa cand til creezi contul si pe facebook atunci trebuie s dai clic pe un link si daca te deranjeaza cineva da intra la el aproape de informatii si dai raport blocare ca sa nu te mai gaseasca