| Ale_8152 a întrebat:

VA ROG AJUTATI-MA...Mi-am scapat telefonul in apa (Nokia C3)in apa, l-am uscat cu uscatorul de par pe urma l-am aprins a mers dar apoi i-am scos din nou bateria sa il mai las la uscat iar acum cand incerc sa-l aprind se vede ecranul tot albsadce poate avea? oare daca il mai las isi revine?

1 răspuns:
| naomi800 a răspuns:

Probabil mai este apa prin telefon..nu stiu daca mai merge acum dar incearca sa scoti bateria si sa il bagi in orez, si bateria. [ un bol cu orez].