| Pe_Viata_Anonim_1994 a întrebat:

Va rog ajutati-ma.Nu am fost la o petrecere cu clasa si diriga e foarte suparata.Prietena mea a zis ca diriga a condus-o pana acasa si a spus ca o sa se certe maine cu mine si ca ma asculta sa vada ce stiu daca tot am stat acasa.Nu am mers pentru ca 1.Toti din clasa mea trebuiau sa faca un dans popular si diriga a zis ca nu sunt destule costume si m-a dat afara doar pe mine si ma simteam naspa daca toti dansau si eu stateam pe tusa singura.(Momentul cu clasa la petrecere a durat o ora, adica eu stateam o ora pe scaun si pierdeam timpul)NU AM ZIS EU CA NU VREAU SA DANSEZ.
2.Nu imi plac petrecerile.Nu sunt care sa iasa afara sa se distreze, mai ales cu clasa.
3.Petrecerea s-a facut cu proiectul AVE ca sa ne răsplătească ca am fost sa vizitam de 5 ori diferite chestii, iar eu nu m-am dus la toate.Am fost doar la 2.Nu avea niciun rost sa ma duc acolo si sa primesc diploma

Ce ii spun? Fara scuze ca m-am simtit rau, scuza si argumentul.Imi puteti scrie si in privat daca vreti sa vorbiti cu mine.

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ce bine de tine nu prieteni mai mult tragi pe acasa, erai buna pentru mine, faceam masa si casa din otel inoxidabil fara piatra sau lemn. Si copii de rasa ariana.

| Violleta2022 a răspuns:

Sa-i spui adevarul, asa cum ar trebui sa faci intotdeauna!