| Madamadll a întrebat:

Va rog ajutati-ma! Nu stiu sa scriu la informatica Datele de intrare, datele de iesire, Date de manevră, citeste, scrie. Efectiv nu stiu ce sa scriu la ele. Efectiv nu stiu ce trebuie scris la ele.

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

Ia manualul la mânuță, de la cap la coadă, așa se invață nu plângându-ți de milă pe aici

| Madamadll explică (pentru sierra1):

Stiuu. Stau si invat la info de la 12 si tot nu inteleg de unde le scoate.

| Madamadll explică (pentru sierra1):

Ma poti ajuta? La 8?

| sierra1 a răspuns (pentru Madamadll):

N-ar fi corect să iau parte la o frauda

| Madamadll explică (pentru sierra1):

Scuzma nu la 8 la 9 te rog frumos da mi un discord ceva... te implor