| Live.Laugh.Love a întrebat:

Va rog ajutati-ma! Pe site-ul http://www.myplaycity.com/ un joc descarcat dureaza mai mult de o ora? sau e un timp anumit de joc? daca da, cat dureaza jocul?:D
mulrumesc :*

5 răspunsuri:
| ♥•♂♀♪¶§↑↓→←∟↔▲▼♣♠ a răspuns:

Nu e un timp anumit de joc
daca vrei sa il descarci va dura aproximativ 1 ora

Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jocurile de pe my play city nu sunt demouri.Iti poti descarca linistita

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Descarcarea dureaza intre10 min. si 2 ore(depinde de marimea jocului), eu am instalat mai multe jocuri, cel mai scurt a fost de apr. 3 ore. Merita sa le incerci, sunt super!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca dureaza o ora

| dede_3700 a răspuns:

Eu de obicei descarc de acolo jocuri pentru ca nu sunt demo-uri! dureaza cat vrei u :X